עבודות דפוס
מוצרי פרסום
כידוע, מוצרי הפרסום, המחולקים ללקוחות חברות ובתי עסק כמתנה, כבר מזמן הפכו למרכיב שיווקי בסיסי. בצבעים אמיתיים ניתן לייצר לוחות שנה בגדלים שונים לתלייה על הקיר, או לוחות שנה שולחניים עם לוגו בית העסק או החברה הנושאים מסרים שיווקיים ותדמיתיים. בצבעים אמיתיים יודעים לשדרג את המסר השיווקי, כיצד לעורר עניין ולמשוך את העין בעזרת עיצובים ייחודיים וטכניקות הדפסה מתקדמות.
דוגמאות נוספות
פוסטרים וכרזות
בצבעים אמיתיים מציעים שירות הדפסה של פוסטרים וכרזות בגדלים שונים ולצרכים מגוונים על גבי ניירות צבעוניים, נייר לבן, נייר זרחני, במידה סטנדרטית, חצי גיליון (70x50 ס"מ), הדפסה של צבע אחד על נייר צבעוני או זוהר, או בפורמט דיגיטלי צבעוני, בגודל A3 (כדוגמת פלייסמנטים למסעדות) A4, או A5 (מידה פופולרית לפליירים).
 
אריזות
לקוחות מסחריים של צבעים אמיתיים יכולים לקבל שירות של ייצור אריזות והדפסה על גבי אריזות למוצרים
שוניםניתן כמובן לבחור את עיצוב האריזהסוג הנייר וטכניקת ההדפסהכמויות ההדפסה עשויות להתאים 
גם ליזמים שפיתחו מוצר אב טיפוס.

מדבקות ומגנטים 
הדפסת מדבקות נייר מתבצעת בדפוס צבעים אמיתיים בכל הגדלים והצורות עם אפשרויות מגוונות. המדבקות מתאימות לשילוט, לצורכי מיתוג, ולשמש כמדבקות שירות של בעלי מקצוע בפורמט צבע אחד או צבעוני. אנו מבצעים הדפסות וחיתוכים לפי הזמנה של מדבקות מיתוג לרכבי חברה. בדומה למדבקות ניתן לבצע עבודות הדפסה מגוונות על מגנטים בחיתוכים יצירתיים לפי רצון הלקוחות. כל מגנט שיוצא מבית העיצוב של צבעים אמיתיים לא מוסר כל כך מהר מעל גבי המקרר הביתי או המשרדיניתן להפיק מגנטים בצורות מגוונות בכמויות גדולות (אלף עד מיליון חתיכות). המגנט מגיע עם מעטפת למינציה על מנת להגן על איכות המגנט והמסר שמוטבע עליו לאורך זמן.