אודות דפוס צבעים אמיתיים
אודות / כללי

לקוחות שמגיעים ללבו של בית הדפוס צבעים אמיתיים ברחוב סלמה 158 או למחלקת הגרפיקה בלוינסקי 121 בתל אביב יכולים בקלות לספוג אווירה של מקצוענות בלתי מתפשרת בכל פינה: סביב כל מכונות הדפוס, קטנות כגדולות, המפיקות מוצרי דפוס איכותיים כבר למעלה מ-17 שנה. כשפוסעים אל תוך אחד מחללי העבודה של צבעים אמיתיים מיד חשים במשפחתיות ובחמימות שאותן לא תמיד מוצאים בבתי דפוס מקבילים בארץ. הלקוחות שלנו אוהבים את האווירה החיובית והטוטלית שאנו משדרים כבר מהרגע שהתיישבו לפגישת עבודה עם אחד מהגרפיקאים הכישרוניים והמוכשרים שלנו בצבעים אמיתיים. כשתגיעו אלינו  תדעו שהגעתם לבית הדפוס הטוב בישראל. בואו להיות גם אתם חלק מהחוויה כי יש צבעים ויש צבעים אמיתיים.

ניתן לקבל בצבעים אמיתיים הצעות מחיר לכמויות גדולות של הדפסות ולקבל את המוצרים המוגמרים תוך פרק זמן קצר יחסית ובמחירים מיוחדים. יחד עם זאת, המחירים בצבעים אמיתיים הם ללא תחרות. זו בהחלט לא סיסמה, זו למעשה אמירה עם כיסוי – תנסו אותנו. בצבעים אמיתיים מסוגלים להתחרות בכל הצעת מחיר מקבילה של בתי דפוס מתחרים ואף לנצח.

מחלקת הייצור של צבעים אמיתיים עובדת 24/7 ומכונות הדפוס לא מפסיקות לפעול, שכן אנו מספקים בנוסף תמיכה נרחבת לבתי דפוס אחריםבצבעים אמיתיים מועסקים 25 גרפיקאים וגרפיקאיות (חלקם דוברי רוסית). לקוחותינו מוזמנים להעביר אלינו גרפיקה מוכנה להדפסה. כמו כן, ניתן לקבוע פגישה ולהעביר את הרעיון העיצובי שלכם אל אחד מצוות הגרפיקאים. אנו בצבעים אמיתיים מבטיחים לכל לקוח מיתוג אפקטיבי, מדויק ובהתאמה אישית על מנת שהמסר השיווקי יעבור לקהל היעד בצורה המהירה והטובה ביותר.

מדוע לקוחותינו חוזרים אלינו? פשוט מאוד: שירותאיכות ומחיר

 
השאירו פרטים
מיקום: דרך שלמה 158 תל אביב

טל' משרד: 03-6882882
פקס משרד: 03-6884498
דוא"ל: rcolors@netvision.net.il