יש צבעים ויש צבעים אמיתיים
דרושים
למה לעבוד בצבעים אמיתיים?
 
העבודה בדפוס צבעים אמיתיים מלאה באקשן, חבר'ה צעירים ואנרגטיים ובתחושה מועצמת של משפחתיות. אצלנו העובדים לפעמים שוכחים שבכלל קיימת היררכיה של מנהלים ועובדים. ככה זה כשקורה ששוכחים מהבוס ויש תחושה כיפית לבוא בבוקר לעבודה, תחושה של שייכות, לכל אחד יש מרחב אישי, חופש פעולה. בצבעים אמיתיים מקיימים פעמיים בשנה אירועים וגיבושים ייחודיים לעובדים בהשקעה כספית גדולה.
העובדים שלנו בדפוס צבעים אמיתיים מדווחים שבשבילם זו לא עוד עבודה שבה מחתימים את שעון הנוכחות והולכים הביתה. זה הרבה מעבר לזה לסתם עוד מקום עבודה, וזה מתבטא בכך שהגרפיקאים שלנו מקשיבים ללקוחות עד שאלו מצליחים להגיע לתוצאה משביעת רצון, תוך ניהול וניצול הזמן בצורה אופטימלית. בצבעים אמיתיים מתקבלת התוצאה הטובה ביותר עבור כל לקוח – מוצר דפוס מעולה ואפקטיבי. שום דבר בצבעים אמיתיים לא מתבצע על אוטומט, כל רעיון שמובא בפני מחלקת העיצוב מקבל את ההקשבה הראויה וללא כל פשרות. כמו כן, הגרפיקאים והגרפיקאיות של צבעים אמיתיים מתמחים בעיצוב לוגו ייחודי לבית העסק ברמה גבוהה.
המעצבים הגרפים שלנו הם בוגרי בתי הספר המובילים בתחום העיצוב הגרפי, וידוע בענף שהעבודה בצבעים אמיתיים מהווה מעין חממה למעצבים צעירים, ומי שעבד אצלנו עבר סוג של הכשרה איכותית והופך למבוקש בתחום העיצוב הגרפי. חלק מהגרפיקאים שלנו המשיכו והתקדמו למשרות במשרדי פרסום מובילים בארץ. ההכשרה בצבעים אמיתיים מסייעת רבות להתפתחות המקצועית בכל סוגי עבודות הגרפיקה, בכל הרמות, בכל סוגי הגימורים, בהכנת הגרפיקה למכונת הדפוס ובמיומנות ובשליטה במספר תוכנות גרפיות מובילות. בצבעים אמיתיים, הגרפיקאים מורגלים לסביבת עבודה מקצועית.