הזמנות לחתונה דוגמאות
הזמנות לחתונה
ברחוב דרך סלמה 158 קיימת מחלקה ייעודית חדשה ומיוחדת הנקראת צבעים אמיתיים – הזמנות לחתונה. במחלקה זו ניתן דגש מיוחד לכל נושא ההזמנות לאירועים. עד כמה רציניים בצבעים אמיתיים כשזה מגיע להזמנות לחתונה שלכם? ובכן, בצבעים אמיתיים הקצו חלל שלם המשמש אך ורק לייעוץ ולעיצוב הזמנות לכל אותם אירועים גדולים, משמעותיים ובעיקר מרגשים שתופסים מקום כל כך חשוב בחיינו. מדובר במחלקה הכוללת בין השאר נציגת מכירות מקצועית וגרפיקאי מנוסה שמכירים לעומק את תחום ההזמנות ומסוגלים להגשים את כל החלומות העיצוביים של כל זוג, לדוגמא עיצוב הזמנת חתונה על הים ללא קשר לסגנון או למורכבות העיצוב הגרפי.
 
ההזמנות מוצעות ומתומחרות במגוון מחירים בהתאם לסוג הנייר ולמורכבות העיצוב (הבלטות, הטבעות, חיתוכי לייזר וכדומה). הלקוחות בוחרים ומרכיבים בעצמם את מרקם ההזמנה שמבטא את אופי האירוע שלהם בצורה הטובה ביותר על ידי עיון בקטלוגים הרבים של צבעים אמיתיים. לאחר הבחירה, הזוג מתפנה לשבת מול הגרפיקאי שמתרגם את החזון והאופי המיוחד שלהם להזמנה מעוצבת ומרהיבה.
בתהליך ייצור ההזמנות קיימים מספר שלבים, ובאמצעות הכישרון העיצובי, החדשנות וטכנולוגיית ההדפסה (מכונת דפוס לייזר) בצבעים אמיתיים ניתן להגיע לתוצאה האופטימלית עבור כל אחד ואחת. ההדפסה על גבי המעטפות להזמנות מתבצעת גם כן בצבעים אמיתיים.
אנו, בצבעים אמיתיים, מוכנים לכל אותם תסריטים לא רצויים של הרגע האחרון ומציעים לזוגות מתחתנים או מארגני כנסים, בין השאר, שירות הדפסת הזמנות תוך 24 שעות על מנת ששום דבר לא יפגום בשמחה או באירוע שלכם. וכך, 24 שעות מרגע אישור ההזמנה והעיצוב על ידי הלקוחות, ההזמנות מוכנות לאיסוף, עם או בלי מעטפות מבית צבעים אמיתיים.
אתם מוזמנים להגיע למתחם החדש צבעים אמיתיים – הזמנות לחתונות, להתכבד בשתייה חמה או קרה ולתאר בפנינו את הרעיון המקורי שלכם. אנחנו כבר נהפוך אותו למציאות.


טיפ לזוגות: מומלץ להגיע ולבחור הזמנה כחודש וחצי לפני האירוע במידה ומדובר בהזמנה מורכבת ויוקרתית. במידה ומדובר בהזמנה סטנדרטית, או פשוטה יחסית, מומלץ להגיע אלינו כחודש לפני האירוע.