דפוס משרדי
הכל למשרד 
אצלנו בדפוס צבעים אמיתיים ניתן לקבל מעטפת מיתוג מושלמת לעסק קטן ובינוני ומערכת מיתוג משולבת לעסק גדול. המיתוג המושלם כולל ניירות לוגו למדפסת בצבע אחד, שני צבעים וצבעוני (פרוצס), כרטיסי ביקור
 
דוגמאות נוספות
(עם או בלי לימינציה, כל סוגי הנייר במידות סטנדרטיות ומיוחדות), מעטפות, דפי ממו (מזכר) שבהם ניתן להבליט את לוגו החברה בצבע אחד או בהדפסה צבעונית, חשבוניות, קבלות ופולדרים.
כמובן שבצבעים אמיתיים האפשרויות הן רבות, כלומר, בכל נישה של מוצר דפוס קיים מרחב גדול להכנסת יצירתיות או אלמנטים נוספים שמעצימים את המוצר ומשדרגים אותו באופן משמעותי על מנת להפוך אותו לבולט יותר (כמו למשל, שימוש בטכניקות של הבלטות והדגשות) לצורכי מיתוג אופטימלי.
טיפ לבעלי העסקים: במהלך פגישת העבודה עם אחד הגרפיקאים שלנו, חשוב להעביר לו את אווירת בית העסק הייחודית, לתאר מהו קהל היעד של בית העסק ועל מה דרוש לשים דגש מבחינה שיווקית. צוות הגרפיקאים והגרפיקאיות שלנו יידעו לספק את המענה הטוב ביותר ואת הפתרונות היצירתיים ביותר לכל בעל עסק.
כל עבודות הדפוס מתבצעות תחת קורת גג אחת. צבעים אמיתיים מהווה בית אחד לכל עבודות הדפוס שלך, וכך כל עבודות הדפוס שלך מיוצרות באותו פס ייצור. בשל כך, המחירים המוצעים ללקוחות שלנו נמוכים יותר, כך גם מהירות הביצוע ורמת המקצועיות הגבוהה.